تعمیر و تعویض قفل خودرو

آیا تا به حال قفل ماشین شما خراب شده است؟ در این حالت اگر خودرو شما قفل باشد، نمی‌توانید آن را باز کنید و اگر هم باز باشد، قفل نمی‌شود. هر دو مورد، مشکلات خاصی را برای شما ایجاد می‌کند. پس باید خیلی سریع به فکر تعمیرکار قفل سیار باشید.

تعمیر و تعویض قفل خودرو یک کار کاملا تخصصی است که باید توسط افراد حرفه‌ای و ماهر انجام شود. اورژانس کلید با کارشناسان خبره و کاربلد در خدمت شهروندان تهرانی است و خدمات قفل سازی سیار و شبانه روزی را ارائه می دهد. شما در هر نقطه‌ای از تهران و در هر ساعتی شبانه‌روز که با چنین مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با شماره همراه ٠٩١٢٢٣٧٦٧٥٠ تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت به آدرس شما اعزام شوند.  

خدمات تعمیر و تعویض قفل انواع ماشین های داخلی و خارجی

اورژانس کلید می‌تواند قفل انواع ماشین ایرانی و خارجی را تعمیر یا تعویض کند. پس شما نباید نگران این باشید که ماشین من خارجی است و کسی قادر نیست آن را تعمیر کند. همکاران ما آنقدر خبره و کاربلد هستند که در زمان کوتاهی کار تعمیر قفل خودرو را انجام دهند و حتی در صورت نیاز، تعویض کنند. از جمله خدماتی که اورژانس کلید در زمینه قفل خودرو انجام می‌دهد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعمیر قفل ؛
  • تعویض قفل درب؛
  • نصب قفل خودرو؛
  • نصب کورکن قفل‌ها؛
  • خارج‌کردن کلید شکسته از داخل قفل.

مشاهده خدمات مشابه: کلیدسازی غرب تهران در اورژانس کلید


مزایای تعمیر و تعویض قفل خودرو

قیمت تعمیر و تعویض قفل انواع خودرو در اورژانس کلید

برای تعمیر و تعویض قفل خودرو نمی‌توان قیمت مشخصی تعیین کرد؛ چراکه با توجه به نوع کار مشتری، هزینه‌ها هم متفاوت خواهد بود. برای مثال قیمت تعویض قفل درب خودرو با قیمت تعمیر قفل درب خودرو متفاوت است. نوع ماشین هم روی قیمت خدمات تاثیرگذار است؛ درواقع اگر شما ماشین مدل بالای خارجی داشته باشید، باید برای تعمیر و تعویض قفل درب خودرو هزینه بیشتری پرداخت کنید.


خدمات اورژانس کلید: ساخت سوئیچ کددار


برای اینکه بتوان هزینه تعمیر قفل اتومبیل را برآورد کرد؛ باید ابتدا قفل را بررسی کرد. بعد از آن با بررسی و عیب‌یابی آن، می‌توان هزینه نهایی را مشخص کرد. اگر مشکل اساسی نباشد، با چند عمل ساده می‌توان آن را حل کرد؛ اما اگر قابل حل نباشد، باید آن را تعویض کرد و قطعا در این مواقع، هزینه تعویض قفل درب خودرو از مشتری دریافت می‌شود. البته همه هزینه‌های دریافت‌شده از مشتری بر اساس نرخی است که اتحادیه در تهران اعلام کرده است.

مزایای تعمیر و تعویض قفل خودرو در اورژانس کلید

از مهم‌ترین مزایای تعمیر و تعویض قفل خودرو برای مشتریان، صرفه‌جویی در وقت و هزینه است. در واقع اورژانس کلید، با تعمیر قفل خودرو در محل؛ بدون آنکه نیازی به مراجعه حضوری مشتری در شرکت باشد، مشکل را حل می‌کند. یعنی شما بدون هدررفت وقت و هزینه می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان تکنسین متخصص خود را در محل آدرس شما اعزام کنیم.

تیم اورژانس کلید از کارشناسان خبره‌ای جهت تعمیر و تعویض خودرو بهره می‌گیرد. همچنین در کنار نیروهای باتجربه، از دستگاه‌های روز دنیا هم برای انجام کار استفاده می‌کنند. پس همه خدمات باکیفیت بسیار خوبی انجام می‌شود.

همچنین بخوانید
خدمات باز کردن قفل فرمان + قیمت و تعرفه باز کردن قفل فرمان | انواع روش های تضمینی باز کردن قفل فرمان ایراد دار به صورت شبانه روزی و سیار توسط اورژانس کلید
قیمت خدمات تعمیر قفل برقی + عیب یابی و تعمیر قفل الکتریکی پارکینگ و مغازه در تهران | تعمیر قفل برقی اتوماتیک درب آپارتمان توسط مرکز تخصصی اورژانس کلید
سرویس و تعمیر قفل گاو صندوق در تهران | تعرفه خدمات تعمیر قفل گاو صندوق های مکانیکی و دیجیتال و رمزدار به صورت تخصصی و تضمینی در اورژانس کلید.
ارائه خدمات تعمیر جک آرام بند + قیمت تعویض روغن آرام بند | روش های تضمینی رگلاژ و تعمیر آرام بند درب ساختمان توسط مرکز آنلاین و تخصصی اورژانس کلید

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: