باز کردن گاو صندوق

در داخل گاو صندوق اسناد و مدارک مهم در برابر هرگونه حادثه‌ای محفوظ می‌ماند. معمولا گاو صندوق‌ها را به سه نوع قفل مکانیکی، رمزی مکانیکی و دیجیتالی تقسیم می‌کنند. آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که کلید آن را گم یا رمزش را فراموش کنید؟ در این مواقع باید به فکر یه کلیدساز ماهر و حرفه‌ای باشد تا به کمک‌تان برسد.

تیم اورژانس کلید انواع خدمات باز کردن گاو صندوق در تهران را انجام می‌دهد. شما در هر ساعت از شبانه روز و در طول هفت روز هفته می‌توانید با شماره همراه ٠٩١٢٢٣٧٦٧٥٠ تماس بگیرید. خدمات باز کردن گاو صندوق مکانیکی و دیجیتال توسط تیم حرفه‌ای و خبره اورژانس کلید انجام می‌شود.

معرفی خدمات باز کردن گاو صندوق مکانیکی توسط اورژانس کلید

یکی از قدیمی‌ترین گاو صندوق‌ها، برند کاوه است که در اکثر خانه‌ها وجود داشت. این نوع گاو صندوق، معمولا دارای یک یا دو کلید هستند که برای باز کردن آن باید ابتدا کلیدها را در داخل مغزی بچرخانید و سپس اهرم روی درب را تکان دهید. به‌همین دلیل به آن‌ها گاو صندوق مکانیکی می‌گویند. نسل جدیدتر گاو صندوق‌ها علاوه‌بر اهرم مکانیکی، دارای رمز هم بود که به آن‌ها گاو صندق رمز مکانیک گفته می‌شود.

یکی از خدمات اورژانس کلید بازگشایی گاو صندوق مکانیکی است. در ادامه به تعدادی از خدمات تیم در زمینه باز کردن گاو صندوق در تهران اشاره شده است:

  • بازکردن رمز مکانیکی گاوصندوق؛
  • باز كردن گاوصندوق بدون کلید؛
  • هک رمز گاوصندوق مکانیکی؛
  • باز كردن گاو صندوق قديمی؛
  • باز كردن گاوصندوق كاوه سه شماره.

استفاده از کلید چندمحور یا ابزارهای مختلف دو روش باز كردن گاوصندوق کلیدی است. برای باز کردن درب گاوصندوق مجهز به رمز مکانیک در صورتی رمز آن را فراموش کرده‌اید، بهترین راهکار کمک گرفتن از تیم کلیدسازی معتبر و قابل اعتماد اورژانس کلید است تا با خیال راحت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشکلتان حل شود.

باز كردن گاوصندوق بدون کلید

معرفی خدمات باز کردن گاو صندوق رمزدار اورژانس کلید

گاو صندوق رمزدار یا دیجیتالی نوع جدید از گاو صندوق‌‌هاست و امنیت بیشتری نسبت به نوع کلیدی دارد. رمز آن‌ها می‌تواند به‌صورت عددی، اثر انگشتی، قفل هوشمند با تشخیص هویت، و یا ترکیبی از همه آن‌ها باشد. یکی دیگر از خدمات اورژانس کلید، باز کردن گاوصندوق رمزدار دیجیتال است. تیم ما در سریع‎‌ترین زمان ممکن کار باز كردن رمز گاو صندوق را انجام می‌دهد:

  • باز کردن گاو صندوق در صورت تمام شدن باتری
  • باز کردن گاو صندوق در صورت گم کردن رمز

قیمت خدمات باز کردن گاو صندوق در اورژانس کلید

قیمت باز کردن گاو صندوق تابع فاکتورهای بسیار زیادی است. فاکتور اصلی نوع گاو صندوق است. به‌عنوان مثال، باز کردن گاو صندوق دیجیتالی هم سخت‌تر است و هم به زمان بیشتر نیاز دارد؛ پس باید برای باز کردن این نوع گاو صندوق هزینه بیشتر پرداخت کرد.

باز کردن گاو صندوق، کار سختی است و از عهده هر شخصی برنمی‌آید. تکنسینی که این کار را انجام می‌دهد باید تجربه زیادی برای باز کردن انواع گاو صندوق داشته باشد. تمام تکنسین‌های اورژانس کلید، دارای چندین سال سابقه در این زمینه هستند و قطعا در زمان کوتاهی گاو صندوق شما را باز می‌کنند. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت، تجربه شخص تکنسین است.

البته کلیه‌ هزینه‌هایی باز کردن انواع گاوصندوق های قفل مکانیکی و دیجیتال که توسط تیم اورژانس کلید دریافت می‌شود، بر اساس تعرفه اتحادیه در تهران است؛ پس هزینه باز کردن گاو صندوق منصفانه است و شما با خیال راحت می‌توانید کارهای خودتان را به تیم ما بسپارید.

همچنین بخوانید
خدمات باز کردن قفل فرمان + قیمت و تعرفه باز کردن قفل فرمان | انواع روش های تضمینی باز کردن قفل فرمان ایراد دار به صورت شبانه روزی و سیار توسط اورژانس کلید
قیمت خدمات تعمیر قفل برقی + عیب یابی و تعمیر قفل الکتریکی پارکینگ و مغازه در تهران | تعمیر قفل برقی اتوماتیک درب آپارتمان توسط مرکز تخصصی اورژانس کلید
سرویس و تعمیر قفل گاو صندوق در تهران | تعرفه خدمات تعمیر قفل گاو صندوق های مکانیکی و دیجیتال و رمزدار به صورت تخصصی و تضمینی در اورژانس کلید.
ارائه خدمات تعمیر جک آرام بند + قیمت تعویض روغن آرام بند | روش های تضمینی رگلاژ و تعمیر آرام بند درب ساختمان توسط مرکز آنلاین و تخصصی اورژانس کلید

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: