تعمیر قفل برقی

امروزه در بیشتر ساختمان‌ها از قفل برقی برای امنیت بیشتر استفاده می‌کنند. این قفل‌ها انواع مختلفی دارند و در صورت خراب شدن آن‌ها باید از یک کلیدساز خبره و حرفه‌ای کمک بگیرید. شما برای تعمیر قفل برقی خودتان از چه کسی کمک می‌گیرید؟

تیم اورژانس کلید خدمات تعمیر انواع قفل برقی در تهران را انجام می‌دهد. اگر هر زمانی قفل برقی ساختمان شما نیاز به تعمیر داشت، می‌توانید با تیم ما در تماس باشید. بعد از ثبت درخواست شما، تکنسین‌های‌ خبره تیم در محل آدرس حضور می‌یابند تا مشکل قفل را برطرف کنند.

مراحل تعمیر قفل برقی توسط اورژانس کلید

مراحل تعمیر قفل برقی از تماس مشتری با اورژانس کلید شروع می‌شود. زمانی که به خدمات تعمیر قفل برقی نیاز داشتید باید با شماره همراه ٠٩١٢٢٣٧٦٧٥٠ تماس بگیرید. بعد از آن درخواست مشتری ثبت و با نزدیک‌ترین اکیپ با آدرس هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود.

بعد از اینکه تکنسین‌های اورژانس کلید در آدرس حاضر شدند، عیب یابی و تعمیر قفل برقی را شروع می‌کنند. اولویت اول تیم ما ارائه خدمات باکیفیت به شهروندان تهرانی در سریع‌ترین زمان ممکن است؛ پس شما می‌توانید تعمیر قفل خودتان را با آسودگی خاطر به اورژانس کلید بسپارید.

معرفی خدمات تعمیر قفل برقی اورژانس کلید

خدمات اورژانس کلید کاملا سیار و 24 ساعته است؛ شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با ما در تماس باشید تا همکاران ما در اسرع‌وقت در محل حضور داشته باشند. زمانی که اکیپ اورژانس کلید در محل حاضر شد، کلیه تجهیزات لازم را همراه دارند تا خیلی سریع کار شما را انجام دهند. برای تیم ما هیچ فرقی ندارد که شما در کدام منطقه تهران حضور دارید، شخص تکنسین ما به آدرس‌تان اعزام می‌شود. در ادامه به تعدادی از خدمات تیم اورژانس کلید اشاره شده است:

  • تعمیر قفل برقی اتوماتیک؛
  • تعمیر قفل برقی ریموت دار؛
  • تعمیر قفل برقی کله گاوی؛
  • تعمیر قفل الکتریکی .

عیب یابی و تعمیر قفل برقی

تعمیر قفل برقی کله گاوی شستی‌دار

یکی از انواع قفل برقی نوع کله گاوی است که بیشترین استفاده را دارد. این نوع قفل را به دو نوع شستی‌دار و بدون شستی تقسیم می‌کنند. برای باز کردن این نوع قفل، یک شستی روی آن تعبیه شده است که با فشار دادن آن باز می‌شود. تعمیر قفل برقی کله گاوی نوعی شستی دار است که توسط همکاران اورژانس کلید انجام می‌شود.

تعمیر قفل برقی کله گاوی بدون شستی

نوع دوم از قفل‌های کله گاوی بدون شستی است. این نوع قفل هیچ‌گونه شستی برای باز شدن ندارد و برای این کار از آیفون یا ریموت استفاده خواهد شد. اگر قفل برقی گاوی بدون شستی شما نیاز به تعمیر داشت می‌توانید از همکاران اورژانس کلید کمک بگیرید.

تعمیر قفل برقی ریموت دار

برای باز کردن این نوع قفل از ریموت استفاده می‌شود. در این نوع قفل احتمال اینکه خود قفل یا ریموت خراب شود، وجود دارد. در هر دو صورت می‎توانید کار خودتان به تیم اورژانس کلید بسپارید.

قیمت خدمات تعمیر قفل برقی اورژانس کلید

قیمت تعمیر قفل برقی به فاکتوری مختلفی بستگی دارد. یکی از فاکتورها نوع کلید است؛ هر چقدر قفل پیچیده‌تر باشد، قطعا برای تعمیر آن به وقت زیادی نیاز است و باید برای تعمیر آن هزینه بیشتری هم پرداخت کرد. یکی دیگر از فاکتورها، توانایی شخص تکنسین است؛ اگر کلیدساز باسابقه و خبره باشد در زمان کوتاهی مشکل شما را برطرف می‌کند و در زمان شما صرفه‌جوبی خواهد کرد.

از آنجایی‌که تمام تکنسین‌های تیم اورژانس کلید بسیار خبره هستند و با کیفیت بسیار خوبی خدمات را انجام می‌دهند، موجب بالا رفتن هزینه تعمیر قفل برقی شده است. البته همه هزینه‌های دریافت شده توسط تیم ما بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و شما می‌توانید با خیال راحت به تیم ما اعتماد کنید.

همچنین بخوانید
خدمات باز کردن قفل فرمان + قیمت و تعرفه باز کردن قفل فرمان | انواع روش های تضمینی باز کردن قفل فرمان ایراد دار به صورت شبانه روزی و سیار توسط اورژانس کلید
سرویس و تعمیر قفل گاو صندوق در تهران | تعرفه خدمات تعمیر قفل گاو صندوق های مکانیکی و دیجیتال و رمزدار به صورت تخصصی و تضمینی در اورژانس کلید.
ارائه خدمات تعمیر جک آرام بند + قیمت تعویض روغن آرام بند | روش های تضمینی رگلاژ و تعمیر آرام بند درب ساختمان توسط مرکز آنلاین و تخصصی اورژانس کلید
قیمت خدمات نصب قفل برقی + کلید سلکتور برروی جک برقی پارکینگ و مغازه در تهران | نصب قفل مقابل برقی روی درب آپارتمان توسط مرکز تخصصی اورژانس کلید

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: