نصب دوربین مدار بسته غرب تهران

امروزه نصب دوربین مداربسته جهت نظارت بر اماکن مسکونی و تجاری بسیار ضروری است. در هر خیابان و کوچه‌ای از شهر تهران قدم بگذارید تعداد زیادی از دوربین‌ها را مشاهده می‌کنید. اگر شما ساکن غرب تهران هستید و قصد دارید دوربین مداربسته نصب کنید، همراه ما باشید.

نصب دوربین مدار بسته غرب تهران

اورژانس کلید انواع خدمات نصب دوربین مدار بسته غرب تهران را ارائه می‌دهد. تیم ما با کادری حرفه‌ای و باتجربه در خدمت همشهریان عزیز است. برای اینکه از این خدمات ما استفاده کنید با شماره همراه ٠٩١٢٢٣٧٦٧٥٠ در تماس باشید تا همکاران ما در اسرع وقت کارتان را انجام دهند.

روند سفارش دوربین مدار بسته غرب تهران در اورژانس کلید

روند سفارش خدمات دوربین مدار بسته غرب تهران با تماس مشتری آغاز می‌شود. سپس از طرف کارشناسان اورژانس کلید، مشاوره‌های لازم در مورد نصب دوربین به مشتری داده می‌شود. بعد از آن درخواست ثبت و در نوبت قرار می‌گیرد. سپس همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن به آدرس اعزام می‌شوند و مراحل نصب دوربین مدار بسته غرب تهران را شروع می‌کنند.  

راه حل نصب دوربین مدار بسته غرب تهران توسط تکنسین های اورژانس کلید

برای نصب دوربین باید قدم‌به‌قدم پیش رفت تا کار هم سریع‌تر انجام شود و هم کیفیت خوبی داشته باشد. تیم اورژانس کلید نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در غرب تهران را در چند مرحله زیر انجام می‌دهد:

  • تهیه نقشه اولیه: در قدم اول باید یک نقشه مناسب برای نصب دوربین‌های مداربسته طراحی شود.
  • انتخاب تجهیزات مناسب: بعد از اینکه نقشه تهیه شد، می‌توان در مورد تجهیزات مناسب آن تصمیم گرفت. در انتخاب برند و کیفیت تجهیزات درخواست مشتری هم در نظر گرفته می‌شود.
  • تعیین محل نصب تجهیزات: با توجه به نقشه‌ای طراحی‌شده، باید محل مناسب برای نصب دوربین‌ها، کابل‌ها و دستگاه‌های DVR را انتخاب کرد.
  • کابل‌کشی و برقراری مدارها: برای کابل‌کشی هم باید از نقشه کمک گرفت. با توجه به نوع دوربین‌ها و سیستم کاری که دارند، باید از سیم مناسب استفاده کنید.
  • اجرای تنظیمات: در مرحله آخر، ضمن اطمینان از نصب صحیح دوربین‌ها، نرم‌افزار مناسب با برند دوربین را نصب کنید و تصاویر را روی نمایشگر تست کنید.

 مزایای نصب دوربین مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه در غرب تهران

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در غرب تهران توسط اورژانس کلید مزایای زیادی برای مشتریان دارد. یکی از مزیت‌ها، صرفه‌جویی در هزینه و وقت مشتری است. در گذشته برای نصب دوربین مدار بسته باید خودتان حضوری به دفتر شرکت می‌رفتید و ضمن درخواست خدمات، هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دادید؛ ولی اکنون تنها با یک تماس می‌توانید درخواست نصب دوربین مدار بسته را ثبت کنید.

یکی دیگر از مزایای خدمات اورژانس کلید، ارائه خدمات باکیفیت بسیار خوب است. کلیه تکنسین‌های تیم دارای چندین سابقه در این حوزه هستند و کار نصب را با کیفیت بسیار خوب و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند.

خدمات نصب دوربین مدار بسته غرب تهران

قیمت خدمات نصب دوربین مدار بسته غرب تهران

قیمت نصب دوربین مدار بسته غرب تهران به فاکتورهای زیادی وابسته است. متراژ کابل‌کشی، هزینه نصب داکت و لوله فلکسی، ارتفاع نصب دوربین و تعداد دروبین‌ها از مهم‌ترین عوامل در هنگام نصب دوربین مدار بسته غرب تهران است. هزینه کابل‌کشی، داکت و لوله فلکسی بر اساس متر حساب می‌شود؛ یعنی هرچقدر این متراژ بالاتر رود، به‌تبع آن هزینه‌ هم بالاتر می‌رود.

معمولا ارتفاع معمول برای نصب دوربین‌ها 3 متر از سطح زمین است. اگر این ارتفاع بیشتر شود، باعث افزایش هزینه نهایی نصب خواهد شد. تعداد دوربین‌ها هم روی هزینه نصب تاثیرگذار هستند؛ نصب هر دوربین قیمت خاصی دارد و این هزینه در تعداد دوربین ضرب می‌شود.

ابتدای هر سال هزینه هر کدام از این خدمات توسط اتحادیه در تهران اعلام خواهد شد. تمام هزینه‌هایی که توسط اورژانس کلید دریافت می‌شود، بر اساس تعرفه اعلام شده است و مطمئن باشید کاملا منصفانه است. البته ناگفته نماند که هزینه خرید تجهیزات به‌صورت جداگانه حساب می‌شود و با هزینه نصب جمع خواهد شد

همچنین بخوانید
خدمات نصب دوربین مدار بسته مرکز تهران | اورژانس کلید ارائه دهنده خدمات پشتیبانی و مشاوره نصب، راه اندازی، تعمیر و عیب یابی تجهیزات دوربین مدار بسته و دزدگیر
خدمات نصب دوربین مدار بسته شهرک اکباتان | اورژانس کلید ارائه دهنده خدمات پشتیبانی و نصب، تعمیر و عیب یابی تجهیزات دوربین مدار بسته در شهرک مسکونی اکباتان
خدمات نصب دوربین مدار بسته شرق تهران و تهرانپارس | اورژانس کلید ارائه دهنده خدمات پشتیبانی و مشاوره نصب، راه اندازی، تعمیر و عیب یابی تجهیزات دوربین مدار بسته
خدمات نصب دوربین مدار بسته شمال تهران و شمیرانات | اورژانس کلید ارائه دهنده خدمات پشتیبانی و مشاوره نصب، راه اندازی، تعمیر و عیب یابی تجهیزات دوربین مدار بسته

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: